Serwis


 NOWOŚĆ- System AUTO DNA

 

„Kradzieżom mówimy NIE. Nie pozwól aby Twój samochód został skradziony dla części”

Najnowszą usługą wprowadzoną przez naszą stację jest AUTO DNA

AUTO DNA to rewolucyjny system zabezpieczenia pojazdów polegający na trwałym naniesieniu od 5 do 20 tysięcy mikrocząsteczek z unikalnym numerem identyfikacyjnym na wszystkie wartościowe elementy i podzespoły. To nadanie niepowtarzalnego "kodu genetycznego" pojazdowi bez możliwości jego usunięcia czy podrobienia.

Zaaplikowany w samochodzie kod skutecznie zniechęca złodzieja, ponieważ ceny rynkowe takiego pojazdu lub jego części w "szarej strefie" spadają do ZERA.

System  AUTO DNA eliminuje zjawisko "samookradania" pojazdów oraz próby zmiany ich tożsamości. Nielegalny obrót takimi częściami jest niemożliwy ze względu na zbyt wysokie ryzyko "wpadki" dla złodzieja i pasera. DNA PROGRAM jest wykorzystywany do walki z przestępczością przez różnego rodzaju organa (np. Policja Kryminalna) i instytucje (np. towarzystwa ubezpieczeniowe).

 

NAPRAWY

Z każdą poważniejszą naprawą wiąże się wymiana części. Nasz serwis współpracuje z wieloma dużymi hurtowniami i sklepami motoryzacyjnymi, dzięki czemu mamy dostęp do wszystkich potrzebnych materiałów i sami zakupimy je podczas naprawy, wcześniej informując o tym klienta.

 

U nas klient sam może decydować o tym, czy podczas naprawy mamy użyć części oryginalnej, używanej, czy też zamiennika tam, gdzie jest to możliwe i nie pogorszy jakości naprawy.

AUTO - TEST

Nasza stacja wprowadziła usługę pod nazwą "AUTO TEST". Usługa ta polega na sprawdzeniu stanu używanego pojazdu przed zakupem.Kupując używane auto zawsze korzystaj z porad fachowców. Nasze Stacje posiadają doskonale wyszkolonych pracowników, którzy po sprawdzeniu samochodu na wysokiej klasie sprzęcie diagnostycznym wydadzą Państwu formularz opisujący stan wybranych elementów w sprawdzanym aucie.

Sprawdzane są między innymi:

  1. numery nadwozia tzw. VIN
  2. stan całego zawieszenia w zależności od rodzaju pojazdu
  3. komputerowe sprawdzenie amortyzatorów
  4. siły hamowania.

Ponadto dowiecie się w jakim stanie znajduje się podwozie auta, elementy konstrukcyjne samochodu, przewody hamulcowe, jakie są siły hamowania poszczególnych kół pojazdu, zbieżność oraz analiza spalin na podstawie, której można wstępnie ocenić stan silnika. Te wyniki na pewno pomogą Państwu w podjęciu odpowiedniej - bardziej świadomej decyzji o zakupie wybranego pojazdu lub negocjacji atrakcyjniejszej ceny tego auta.

Skorzystajcie Państwo z naszej wiedzy, doświadczenia i urządzeń!